Önemli olan en ucuzu mu bulmak? Yoksa en ekonomik olanı mı bulmak ? Aylık Araç Kiralama yaptınız ama sonradan gelcek ücretleri bilmiyor musunuz? Aylikarac.com'da sürprizlere yer yok!

Her gün Avrupa Yakası, Anadalu yakası arasında o köprü senin bu köprü benim dolaşıyorsanız, Bu kampanya tam size göre !

Ege'ye, Akdeniz'e tatile gitmekte sabırsızlanıyor musunuz ? Yolu uzatmadan Osmangazi Köprüsü'nü kullanarak yeni otoyol ile yolculuk sürenizi kısaltmak mı istiyorsunuz? Bu kampanya tam size göre !

Eşşisiz Kapadokya'yı görmek için Anadolu yollarını aşındıracaksanız, Bu kampanya tam size göre !

Ufak bir hesapla Osmangazi Köprüsü'nü kullanarak yeni otoyoldan İzmir'e gidip geldiniz aileniz ile. bu yolculukta sadece ücretli otoyol için cebinizden çıkacak OGS-HGS ücreti yaklaşık 800 Türk Lirası.

Bir çok araç kiralama fırması ücretli otoyol, köprü ve tünel geçişleri için sizlerden ekstra ücret talep etmektedir. Hatta kiralama sonrası sorgusuz sualsiz kredi kartınızdan bu tutarı çekmektedirler. Kimi firma 800 TL'ye ek olarak 50 Tl ile 100 TL arasında ekstra hizmet bedeli alırken kimisi 800 TL'ye ek olarak %18 KDV eklemektedirler. 800 TL'nin %18 KDV'si 144 TL'ye tekabul etmekte. aylikarac.com ile kiralama gerçekleştirdiğinizde cebinizden ekstra bir ücret çıkmaz. Kullandığınız kadar ödeme gerçekleştirirsiniz ve bu geçişleriniz sizlere tek tek mail olarak gönderilir. Kontrolünüz ve onayınız neticesinde ister havale ile ister kredi kartı ile ödeme gerçekleştirirsiniz.

Sizler de Arfilo'dan aylık araç kiralayın, sürprizlere kapınızı kapatın!

Kampanya Departmanı. HGS-OGS Kampanyası